Trajnim 12 orësh online
Kujdes dhe trajtim pa rrezik 
falë vajrave esencialë

Si përdoren vajrat esenciale

- Masat paraprake për përdorim 
- Kundërindikacion dhe nuk rekomandohet për cilin lloj pacienti 
- Si të përdorim vajrat esencialë për fëmijë dhe të rritur 
- Lokalisht dhe nga goja, në banja dhe në olfaktoterapi.

Lexo më shumë ...

Tabela molekulare e vajrave esenciale

Familjet kryesore të molekulave aromatike dhe vetitë e tyre terapeutike.

Lexo më shumë ...

Çrregullimet e sistemit nervor

Stresi, ankthi, depresioni, pagjumësia 
- Cilat janë vajrat esencialë efektivë për të relaksuar, qetësuar, qetësuar çrregullimet e sistemit nervor.

Lexo më shumë ...

Probleme me musculo-squelettiques

Kontraktura muskulore, tortikoli, dhimbje shpine, reumatizma, lumbago, nervi shiatik, osteoartriti, ndrydhjet dhe tendiniti 
- Të gjitha mjetet juridike.

Lexo më shumë ...

Çrregullime të frymëmarrjes

Ftohjet, gripi, bronkiti, parandalimi i COVID19, sinusiti, nazofaringiti, kollë e lagësht, kollë e thatë, humbja e zërit 
- Të gjitha formulat.

Lexo më shumë ...

çrregullime të tretjes

Vajra esencialë për trajtimin e gastroenteritit, helmimit nga ushqimi, fryrjes së barkut, të përzierave, kapsllëkut.

Lexo më shumë ...

Çrregullime të lëkurës

Trajtoni aknet, infeksionet mykotike, herpesin, ekzemën, lëkurën e dëmtuar, djegiet, djegiet nga dielli, plagët, prerjet, hematomat me vajra esencialë.

Lexo më shumë ...

Les huiles véglezales

Si e merrni vajin vegjetal? Vajra bimore anti-inflamatore dhe efektive për lëkurë të yndyrshme, të thatë, të pjekur në kombinim me vajra esencialë.

Lexo më shumë ...

Vajra esencialë për masazh

Vajra esencialë që mund të përdoren në masazh me vajra bimorë të ndryshëm për të gjithë familjen.

Lexo më shumë ...

Vajra esencialë për difuzorë

transmetues të ndryshëm. Vajrat esencialë përdoren kryesisht për difuzorë.

Lexo më shumë ...

Kompleti i udhëtimit për të gjithë familjen.

Vajra esencialë anti-infektivë, antigrip, anti-bronkit, pastrues, analgjezik, anti-inflamator, relaksues, qetësues, kundër migrenës, tretës, kundër dhimbjes së dhëmbit.

Lexo më shumë ...

Filloni kursin

Për të parë pjesën tjetër të programit, ju lutemi regjistrohuni

Për të nisur

jo faleminderit, dua të di më shumë për këtë produkt

RSS
Ndiqni me Email